Part Number GCR-981196 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $49.89


Product Highlights
| Part Number | GCR-981196 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629009535 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.08 kg |