Part Number GCR-980987 | Brand: Genius | 9 items in stock
CA $48.40


Product Highlights
| Part Number | GCR-980987 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098310701 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 12, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.46 kg |