Part Number GCR-980939 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $94.29


Product Highlights
| Part Number | GCR-980939 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098013664 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 14.05 kg |