Part Number GCR-980865 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $52.43


Product Highlights
| Part Number | GCR-980865 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003139 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.29 kg |