Part Number GCR-980818 | Brand: Genius | 1 items in stock
CA $86.24


Product Highlights
| Part Number | GCR-980818 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819563 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 13.24 kg |