Part Number GCR-980696 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $75.63


Product Highlights
| Part Number | GCR-980696 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174747 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.16 kg |