Part Number GCR-980664 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $84.45


Product Highlights
| Part Number | GCR-980664 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098004808 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 9, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 13.73 kg |