Part Number GCR-980377 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $71.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-980377 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098507958 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 10.67 kg |