Part Number GCR-980057 | Brand: Genius | 1 items in stock
CA $54.59


Product Highlights
| Part Number | GCR-980057 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506739 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.31 kg |