Part Number GCR-96658 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $41.12


Product Highlights
| Part Number | GCR-96658 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098504612 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 6.38 kg |