Part Number GCR-96147 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $30.26


Product Highlights
| Part Number | GCR-96147 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098504438 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 25.50 cm |
| Width | 27.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.65 kg |