Part Number GCR-782871 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $93.97


Product Highlights
| Part Number | GCR-782871 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924272 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 15.09 kg |