Part Number GCR-782320 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $57.97


Product Highlights
| Part Number | GCR-782320 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819426 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 8.45 kg |