Part Number GCR-780960 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $106.59


Product Highlights
| Part Number | GCR-780960 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066851 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 42.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 15.56 kg |