Part Number GCR-780774 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $136.46


Product Highlights
| Part Number | GCR-780774 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066844 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 40.50 cm |
| Width | 42.50 cm |
| Height | 12.50 cm |
| Weight | 20.68 kg |