Part Number GCR-682343 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $75.90


Product Highlights
| Part Number | GCR-682343 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629012122 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.69 kg |