Part Number GCR-682087 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $72.32


Product Highlights
| Part Number | GCR-682087 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629009986 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 10.47 kg |