Part Number GCR-681995 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $80.00


Product Highlights
| Part Number | GCR-681995 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003788 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2016 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 12.42 kg |