Part Number GCR-681993 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $77.63


Product Highlights
| Part Number | GCR-681993 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003818 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2016 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.20 kg |