Part Number GCR-681954 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $94.91


Product Highlights
| Part Number | GCR-681954 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819280 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 39.00 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 15.10 kg |