Part Number GCR-681952 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $93.76


Product Highlights
| Part Number | GCR-681952 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819273 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 12.90 kg |