Part Number GCR-681014 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $62.53


Product Highlights
| Part Number | GCR-681014 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098321011 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 9.33 kg |