Part Number GCR-680305 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $109.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-680305 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098509969 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 18.88 kg |