Part Number GCR-582031 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $39.02


Product Highlights
| Part Number | GCR-582031 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819235 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.40 cm |
| Width | 30.90 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 4.50 kg |