Part Number GCR-580756 | Brand: Genius | 3 items in stock
CA $79.46


Product Highlights
| Part Number | GCR-580756 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003214 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 12.13 kg |