Part Number GCR-680905 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $75.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-680905 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098509778 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 10.39 kg |