Part Number DS1-DS8429 | Brand: DS-One | 3 items in stock
CA $71.28


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8429 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629009863 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 8.61 kg |