Part Number DS1-DS8428 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $73.13


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8428 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009832 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 10.50 kg |