Part Number DS1-982718 | Brand: DS-One | Out of Stock
CA $34.06


Product Highlights
| Part Number | DS1-982718 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009511 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 27.50 cm |
| Width | 29.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 3.57 kg |