Part Number DS1-982045 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $43.79


Product Highlights
| Part Number | DS1-982045 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098069210 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.81 kg |