Part Number DS1-980585 | Brand: DS-One | Out of Stock
CA $55.51


Product Highlights
| Part Number | DS1-980585 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098069104 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 7.44 kg |