Part Number DS1-980172 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $34.49


Product Highlights
| Part Number | DS1-980172 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098085821 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 4.29 kg |