Part Number DS1-780390 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $85.83


Product Highlights
| Part Number | DS1-780390 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 055461220214 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 11.16 kg |