Part Number DS1-680931 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $37.29


Product Highlights
| Part Number | DS1-680931 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098028705 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.44 kg |