Part Number DS1-580895 | Brand: DS-One | 1 items in stock
CA $136.01


Product Highlights
| Part Number | DS1-580895 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629925125 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 18, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 20.82 kg |