Part Number DS1-DS8427 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $88.87


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8427 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Right |
| UPC | 775629009801 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 13.85 kg |