Part Number DS1-980918 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $85.78


Product Highlights
| Part Number | DS1-980918 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front Left |
| UPC | 827098086477 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 11.83 kg |