Part Number DS1-DS8168 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $89.56


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8168 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098086736 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 11.93 kg |