Part Number DS1-982547 | Brand: DS-One | 2 items in stock
CA $81.99


Product Highlights
| Part Number | DS1-982547 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629925477 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 11.83 kg |