Part Number DS1-982115 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $86.06


Product Highlights
| Part Number | DS1-982115 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098069265 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 11.52 kg |