Part Number DS1-980939 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $102.10


Product Highlights
| Part Number | DS1-980939 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098086507 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 20, 2020 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 13.95 kg |