Part Number DS1-980360 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $55.70


Product Highlights
| Part Number | DS1-980360 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098018737 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 7.96 kg |