Part Number DS1-980059 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $38.26


Product Highlights
| Part Number | DS1-980059 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098069081 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 5.16 kg |