Part Number DS1-96658 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $44.53


Product Highlights
| Part Number | DS1-96658 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098029542 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 6.28 kg |