Part Number DS1-780964 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $72.85


Product Highlights
| Part Number | DS1-780964 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098029504 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 9.98 kg |