Part Number DS1-780389 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $90.04


Product Highlights
| Part Number | DS1-780389 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 055461612026 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 30, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 12.81 kg |