Part Number DS1-680280 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $100.06


Product Highlights
| Part Number | DS1-680280 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098017778 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 20, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 15.30 kg |