Part Number DS1-581912 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $87.33


Product Highlights
| Part Number | DS1-581912 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098069043 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 12.08 kg |