Part Number DS1-681778 | Brand: DS-One | 10 items in stock
CA $218.88


Product Highlights
| Part Number | DS1-681778 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098069067 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 40.50 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 28.51 kg |