Part Number 8-TQ8430 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $53.14


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8430 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear Right |
| UPC | 775629009870 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.60 cm |
| Width | 33.60 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 8.25 kg |